Незвичні дороги світу: Трансфегерашське шосе

Злітають в небо, западають в прірву, висять в повітрі, проходять під реліктовими деревами — скільки в світі незвичайних доріг, які вражають уяву і по яким мріють проїхатися багато автомобілістів. Ми зібрали в цій збірці самі унікальні з них.

Ця гірська дорога пролягає через Карпати та з’єднує Трансільванію та Валахію. Це одна з найкрасивіших доріг світу, яка є однією з головних визначних пам’яток Румунії.

Особливість цього шосе в тому, що відкрито воно лише 2 місяці на рік і лише вдень. Решту часу дорога вважається небезпечною. Ще автомобіліст, який опинився на цій трасі, помітить безліч знаків, що попереджають про повороти і обмежують швидкість. Це зумовлено високою аварійністю цієї звивистої гірської ділянки.

Але побувати тут варто! І не тільки через містичний замок дракули, що знаходиться неподалік, але й через дивовижні види на мальовничі скелі та водоспади, які відкриваються погляду з однієї з найунікальніших доріг у світі.

До речі, ще один факт: на Трансфегерашському шосе проводили тести спорткарів ведучі популярного шоу Top Gear. Пізніше Джеремі Кларксон включив цю дорогу до трас, придатних для екстремальної їзди.

6.jpg