Незвичні дороги світу: тунель-акваріум

Злітають в небо, западають в прірву, висять в повітрі, проходять під реліктовими деревами — скільки в світі незвичайних доріг, які вражають уяву і по яким мріють проїхатися багато автомобілістів. Ми зібрали в цій збірці самі унікальні з них.

Піднебесна славиться своєю дивовижною природою і надзвичайною архітектурою, яка збереглася з найдавніших часів. Але є в Китаї місце, побудоване не так давно, — тунель-акваріум, що проходить через гору Люпаньшуй в провінції Гуйчжи на Південно-Заході країни.

Це місце — родзинка швидкісної автомагістралі Люпаньшуй-Вейнін і одна з найдивніших доріг світу. Його протяжність всього 700 метрів, але цієї відстані досить, щоб водій міг повною мірою вразитися технологічністю і багатством уяви китайського народу.

Звичайно, ніякого справжнього акваріума немає. Зображення підводного світу проектується на стелю тунелю і змінюється в міру руху автомобіля. М’яке підсвічування, продумана деталізація морської води, рибок, акул, черепашок і коралів не тільки справляє незабутнє враження, а й виконують цілком певну функцію: знижують втому і зменшують неуважність водіїв, які довгий час знаходяться за кермом.

4.jpg