Незвичні дороги світу: віадук Мійо

Злітають в небо, западають в прірву, висять в повітрі, проходять під реліктовими деревами — скільки в світі незвичайних доріг, які вражають уяву і по яким мріють проїхатися багато автомобілістів. Ми зібрали в цій збірці самі унікальні з них.

Ще одна мостова споруда, яку повинні відвідати гості Франції. Справа в тому, що цей віадук, що перетинає долину річки Тарн, є найвищим у всьому світі.

Тільки відкрившись в 2004 році, споруда стала однією з головних визначних пам’яток країни і побило відразу три рекорди:

1.Світовий рекорд висоти опори з пілоном. Найвища опора віадука знаходиться на відстані 343 м від землі, що на 19 метрів вище за Ейфелеву вежу в Парижі.

2.Найвища дорога в світі. Віадук Мійо — це автодорога, що пролягає на висоті 270 метрів над землею. Вище нього тільки пішохідний міст Королівської ущелини в штаті Колорадо в США, висота якого становить 321 метр.

3.Найвища опора в світі. Максимальна висота опори мосту до дорожнього полотна становить 244,96 м..Таким чином, віадук перевершив попередній рекорд мосту Кохерталь в Німеччині, висота якого — 181 метр.

Спорудження не тільки стало визначною пам’яткою Франції, а й дозволило розвантажити трасу, що сполучає країну з Іспанією. Ось таким ефектним способом вдалося вирішити проблему багатокілометрових заторів в літні місяці.

3.jpg