Перевіряємо авто після зими

Початок весни приносить з собою низку сервісних заходів, які проводить кожен відповідальний водій. Експерти вказали найважливіші моменти, на які варто звернути увагу.

Зима приносить багато труднощів через реагенти. Тому особливо ретельно слід перевірити підкапотний простір і днище. У моторному відсіку треба переконатися у відсутності підтікань. Основною причиною патьоків стають морози і перепади температур, тому що гумово-пластикові деталі спочатку дубіють, а потім провокують протікання. Радіатор охолодження, швидше за все, буде забитий піском, брудом і реагентами, тому його треба промити.

Також звернути увагу треба на підвіску, яка в зимовий час теж піддавалася перепадам температур і дії реагентів. Мороз впливає на сайлентблоки, стійки стабілізаторів, амортизатори. Кращим рішенням буде відправити машину на техогляд в руки фахівців.

Далі треба оглянути кузов і помити його спеціальними миючими засобами. Велика ймовірність, що за зиму з’явилися відколи лакофарбового покриття або спучилася фарба. Такі, здавалося б, дрібниці, варто усунути. Зробити це можна і власними силами, але не завадить відвідати сервісний центр.

Ремонт автомобиля лучше доверить профессионалам