Посилено вимоги до перевезення дітей в авто

Кабінет Міністрів посилив вимоги до перевезення дітей в транспортних засобах. Відповідну постанову уряд схвалив на засіданні 24 лютого.

Раніше в спеціальному автокріслі треба було перевозити дітей, яким не виповнилося 12 років або чий зріст менше 1 м 45 сантиметрів. Тепер вікову межу скасували.

Варто зазначити, що це правило не поширюється на автомобілі екстрених служб та автобуси, що здійснюють регулярні пасажирські перевезення.

Також дозволили перевозити дітей віком до 3 років на передньому сидінні автомобіля — але лише за умови встановлення утримуючих систем, які встановлюють проти напрямку руху. А ще необхідно обов’язково відключати фронтальну подушку безпеки.

Як уточняється, дитяча утримуюча система — це обладнання, що здатне утримувати дитину в сидячому або нахиленому положенні, яке у разі зіткнення або різкого гальмування автівки зменшує небезпеку травмування дитини шляхом обмеження рухливості її тіла.
Как крепить детское кресло ремнями безопасности в автомобиле: схема  установки и крепления, фото и видео, как правильно установить и пристегнуть  автокресло