У Києві затори через Хресну ходу

27 липня в Києві проходять заходи, пов’язані зі святкуванням 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі. Одним з головних пунктів програми є масштабний хресний хід, в якому беруть участь тисячі віруючих і сотні представників духовенства УПЦ (МП).

У зв’язку з цим патрульна поліція попередила про перекриття ряду вулиць у центрі столиці і деяких прилеглих районах. На даний момент автомобільний рух по столиці ускладнено, у багатьох місцях утворилися
затори.

Починаючи з десятої ранку транспортний колапс виник в центрі Києва, що пов’язано з перекриттям Хрещатика для будь-якого виду транспорту.

Також пробки утворилися біля станцій метро «Палац спорту» і «Льва Толстого». Крім того, залишається практично повністю забитої розв’язка біля Бессарабської площі.

Рух також ускладнено по вулицях Володимирській, Круглоуніверситетській, на бульварі Лесі Українки, Подолі (біля станцій метро «Контрактова площа» і «Поштова площа»).

Також забиті вулиця Івана Мазепи від Києво-Печерської Лаври і до вулиці Михайла Грушевського (на перехресті з Шовковичної). По вулиці Грушевського рух повністю закрито.

Повільний рух здійснюється по Набережному шосе і вулиці Набережно-Хрещатицька. Також важко здійснити проїзд по мосту Патона і мосту Метро, в зв’язку з масштабними пробками, які утворилися у напрямку до центру.

На периферії Києва найбільша пробка утворилася на площі Перемоги біля метро «Житомирська».